InNote

InNote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 178
  • DOSYA BOYUTU 14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IntSig

InNote ile notlarınızı el yazınızla alabilir ve pdf formatında paylaşabilirsiniz.

InNote, notlarınızı kendi el yazınızla alabileceğiniz doğal mürekkep içeren bir not alma uygulamasıdır. Biriyle tanıştığınızda, alışveriş listesine veya yapılacaklar listesine ihtiyaç duyduğunuzda, dipnotlar hazırlamak istediğinizde InNote uygulamasından faydalanabilirsiniz.

InNote, notlarınızı hızlı ve düzgün bir şekilde alabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları içerisinde barındıran, kullanımı son derece basit el yazısı desteği sunan ücretsiz bir not alma uygulaması.

Mürekkep kalem, tükenmez kalem ve vurgulayıcıdan oluşan tam set sayesinde gerçeğe yakın el yazısı deneyimi yaşayabilir, milyonlarca renkten oluşan renk paletini kullanarak kalem renklerinizi özelleştirebilir, hazır sayfa şablolarından dilediğinizi seçebilir, silginizin boyutunu dahi ayarlayabilirsiniz. Notlarınıza metin ekleyebilir, metinler üzerinde her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Albümünüzdeki bir resmi notunuza iliştirebilirsiniz. Notlarınızı PDF formatında paylaşabileceğiniz seçenek te mevcut.

Notlarınızı daha hızlı almanızı sağlayan widget ve sesli not desteği ile gelen InNote, akıllı telefon ve tabletinizde sorunsuz bir şekilde el yazısı deneyimi yaşatıyor.