Instagram için Takipçiler+

Instagram için Takipçiler+

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,349
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tappple

Instagram'daki takipçileriniz hakkında detayları öğrenebileceğiniz ve istatistikleri görebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Instagram için Takipçiler+ uygulaması, Instagram’da sizi takip etmeyen kullanıcıları öğrenmeniz için geliştirilmiş bir Android uygulamasıdır.

Çektiğiniz fotoğrafları çeşitli efektlerle süsleyerek hesabınızda paylaşabildiğiniz popüler uygulama Instagram’da, takip ettiğiniz bir kullanıcının sizi takip edip etmediğini öğrenebileceğiniz bir fonksiyon bulunmuyor. Özellikle “takip edeni takip ederim” mantığıyla takipçi kazanmaya yönelik açılan hesaplar, siz onu takip ettikten bir süre sonra takibi bırakıyor. Bu tür girişimlerin önüne geçmek için, Instagram için Takipçiler+ uygulamasını kullanarak bu tarz kurnazlık yapan kişileri anında ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Uygulamanın modern ve kolay arayüzü sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan, istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra, alt kısımda bulunan menü size yardımcı olacaktır. Uygulamada; Kazanılan Takipçiler, Kaybedilen Takipçiler, Takip Etmediğim Takipçiler, Beni Takip Etmeyen Kullanıcılar gibi seçenekler sunuluyor. Takip etmediklerinizi ya da sizi takip etmeyenleri toplu bir şekilde takip edebiliyor ya da takipçilerinizden çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca, uygulama ana sayfasındaki, kayan bantta da fotoğraf başına beğenme, şöhret değeri, beğeni değeri gibi istatistikleri görebiliyorsunuz.

Uygulama ücretsiz kullanabiliyorsunuz, ancak sunulan bazı özellikler ücretli olarak sunulmakta. Fotoğraflarınızı en çok beğenenler, en çok yorum yazanlar, hayalet takipçiler gibi özellikleri kullanabilmek için ücret ödemeniz gerekiyor.