Install Verify Tool

Install Verify Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 665
  • DOSYA BOYUTU 0.91 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici arwutang

Bilgisayarınızda kurulu olan programları tüm kurulum detaylarını ve kayıt defteri girdilerini inceleyebilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınıza kurduğunuz programların yahut kurmak istediğiniz programların özellikle hangi kayıt defteri girdilerini değiştirdiğini görebilmek ve tehlikeli programları kurmadan önce kendiniz detaylarını görmek istiyorsanız bu ücretsiz kurulum doğrulama uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu yetenekler sayesinde bilgisayarınızdaki yahut yerel ağlarınızdaki programları anında silebilir, kayıtlarını da tamamen kaldırabilir, dosya sürümlerini görüntüleyebilir, kayıt defteri üzerindeki detaylarını inceleyebilir, dosya ve diğer veritabanı özelliklerini de istediğiniz gibi kurcalayabilirsiniz.

Özellikle program geliştiricilerin de kullanabileceklerine inandığım uygulama, hazırladığınız kurulumların istediğiniz gibi olup olmadığını ortaya koyduğu için tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor. Aynı zamanda sizlere sunduğu tüm bu verileri XML, CSV ve diğer raporlama formatlarında kaydetmenize imkan tanıyor ve dilediğiniz gibi gerekli gördüğünüz kişilerle paylaşma şansı da doğuyor.

Sık sık programlarla haşır neşir olanların indirmesi gerektiğini düşünüyorum ve açık kaynak kodlu olması nedeniyle herhangi bir sıkıntıyla karşılaşma olasılığınız çok düşük.