InterfaceLIFT

InterfaceLIFT

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici L-bow Grease, LLC

InterfaceLift başarılı bir mobil duvar kağıdı uygulamasıdır

InterfaceLift eğer kaliteli iPhone duvar kağıtları veya iPad duvar kağıtları arıyorsanız size binlerce duvar kağıdı seçeneği sunacak bir mobil duvar kağıdı uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan InterfaceLift, temel olarak bağımsız bir fotoğrafçılık topluluğu olan InterfaceLift'te yer alan geniş duvar kağıdı arşivini mobil cihazlarınıza taşıyor. Bilgisayarlarınızdan da erişebileceğiniz bir servis olan InterfaceLift'in mobil versiyonunda sitede yer alan fotoğrafları bulabiliyor, iOS cihazınıza kaydedebiliyor, ana ekranınıza veya kilit ekranınıza bu duvar kağıtlarını yerleştirebiliyorsunuz.

InterfaceLift içerisinde fotoğraflara göz atarken fotoğrafları zaman, popülerlik kriterlerine göre filtreleyebiliyor veya rastgele bir şekilde bu fotoğraflara göz atabiliyorsunuz. Aradığınız resmin ne olduğunu biliyorsanız uygulama size metin arama desteği de veriyor. InterfaceLift'in en başarılı yönlerinden biri düzenli olarak güncellenerek arşive yeni duvar kağıtlarının eklenmesi.

InterfaceLift toplu indirme özelliğine de sahip.