Todoist

Todoist

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 764
  • DOSYA BOYUTU 17.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doist

Todoist, kişisel görev yönetimi ve yapılacak işler listeleri hazırlayabileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.

Kişisel bilgisayarlarınız üzerinde kendinize özel yapılacak işler listeleri hazırlayabileceğiniz ve kişisel görev yönetiminizi gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir uygulama olan Todoist'e çoklu ve çapraz platform desteği sayesinde tüm cihazlarınız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Nerede olursanız olun daha önceden giriş yapmış olduğunuz tüm verilere; cep telefonu, web veya masaüstü bilgisayarlarınız aracılığıyla ulaşabileceğiniz yazılım sayesinde yapmanız gereken işlerinizi ve tamamlamanız gereken görevlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Senkronizasyon özelliği sayesinde tüm farklı cihazlar üzerinde bilgilerinizi eşleştiren ve ister çevrimiçi ister çevrimdışı olarak rahatça kullanabileceğiniz Todoist ile işlerinizi çok daha verimli şekilde organize edebileceksiniz.

Bulut sunucular üzerinde saklanan verileriniz her daim güvende olacaktır ve istediğiniz zaman bu verilere ulaşmak için internete bağlantısı olan herhangi bir cihaz işinizi görecektir.

Kendinize sınırsız sayıda görev ve yapılacak iş atayabileceğiniz Todoist ile isterseniz farklı projeler ve projelere ait alt başlıklar oluşturma şansına da sahip olacaksınız.

İşlerinizi düzene koymak ve acaba unutur muyum korkusuna yer vermemek için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılım olan Todoist'i mutlaka denemenizi tavsiye ederim.