AirDroid Parental Control

AirDroid Parental Control

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 27
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SAND STUDIO

AirDroid Parental Control ile Android cihazınızda çocuğunuzun internet kullanımını, etkinliklerini ve aktivitelerini takip edebileceksiniz.

Günümüzde teknoloji her geçen gün daha ileriye gitmeye devam ediyor. Teknolojik ilerledikçe de insanların hayatı bir yandan kolaylaşıyor bir yandan da tehlikeli bir hal alıyor. Özellikle internet ortamında bulunan çeşitli tehlikeler beraberinde yeni yazılımların geliştirilmesine de ev sahipliği yapıyor. Özellikle çocuklar için internet kullanımının tehlikesi hat safhaya çıkarken, anne ve babaların yüzünü güldürecek yeni bir yazılımda lansmana çıktı.

Sand Studio imzası ile geliştirilen ve yayınlanan AirDroid Parental Control kullanıcılara ebeveynlerinin internette nasıl zaman geçirdiğini görme, çevrimiçi neler yaptığını takip etme ve anında konumlarına ulaşma imkanı veriyor. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan başarılı uygulama sayesinde çocukları artık internetin zararlı içeriklerinden koruyabilecek ve aktivitelerini takip edebileceksiniz. Hem Android hem de iOS platformunda yayınlanan AirDroid Parental Control ilk üç gün ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

AirDroid Parental Control

  • İnternette geçirilen süreyi takip etme ve görme,
  • Günlük ve haftalık cihaz kullanım istatistikleri,
  • Çevrimiçi yapılan etkinlikleri görüntüleme,
  • Kamera ve mikrofona uzaktan erişim imkanı,
  • Çeşitli bildirimler alma,
  • Konumu uzaktan görme ve takip etme,

Günümüzde dünyanın dört bir yanında milyonlarca kullanıcıya sahip olan AirDroid Parental Control, ücretli bir kullanıma sahip. Kullanıcılarına ilk üç gün tüm özelliklere erişme ve deneyimleme fırsatı veren AirDroid Parental Control, ebeveyn güvenliği için özel olarak geliştirildi. Kullanıcılar uygulama sayesinde çocuklarının internette nasıl zaman geçirdiği hakkında bilgi sahibi olabilecek, konumlarını anında görüntüleyebilecek ve dilerlerse kamera ya da mikrofonlarını o an açabilecekler.

Çeşitli bildirimler ile de bilgilendirilecek olan kullanıcılar, internetin zararları aşırısında çocuklarını adeta an be an takip edebiliyor olacaklar. 
Oldukça başarılı işlevsel özelliklere sahip olan AirDroid Parental Control hızlı ve pratik bir kullanıma sahip. Kullanıcılar saniyeler içerisinde uygulamayı indirip, cihazlarına kurabilecek ve ebeveynlerini dilediği an diledikleri yerden takip edebilecekler. Gerçek zamanlı olarak konum takibi de sunan uygulama, bu yönü ile rakiplerinden de ön plana çıkıyor.

AirDroid Parental Control İndir

Android platformu kullanıcıları için Google Play üzerinde, iOS platformu kullanıcıları için App Store üzerinde lansmana çıkan AirDroid Parental Control milyonlara ulaşmaya devam ediyor. Uygulamayı hemen indirip ebeveyninizi kontrol altına alabilir ve istatistikleri dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.