iOnRoad Augmented Driving Lite

iOnRoad Augmented Driving Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 121
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iOnRoad

Ödüllü uygulama iOnRoad Augmented Driving Lite ile daha güvenli sürüşler gerçekleştirebilirsiniz.

iOnRoad Augmented Driving Lite ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sürüş güvenliği uygulamasıdır. Çoğu otomotiv markası araçlarını üstün güvenlik teknolojileriyle donatsa da bunları her zaman satın alabilmek mümkün olmuyor. Ayrıca eski araç sahipleri için de sonradan ekletmesi pek mümkün olmayan bu sistemlerin yerini tutacak teknolojilere ihtiyaç duyulmakta.

Şu an incelemesini okuduğunuz bu yapım yukarıda bahsi geçen teknolojilere örnek olarak üretilmiş uygulamalardan bir tanesi. CES 2012'de ödül alan iOnRoad Augmented Driving cihazınızın kamerasını kullanarak trafiği sürekli olarak gözlemliyor ve tehlike yaratabilecek durumlara karşı sürücüleri sesli ve görsel bildirimlerle uyarıyor. Elbette uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın kamerasının ön camdan dışarıyı sorunsuzca görebiliyor olması gerekmekte.

Uygulama öndeki araca tehlikeli bir şekilde yaklaştığınızda, aşırı derecede hızlandığınızda, şeridi güvensiz bir şekilde terketmeye çalıştığınızda uyarılarda bulunuyor ve sizi daha güvenli bir sürüşe teşvik ediyor.

Uygulama GPS bağlantısı ve kamera özelliğini kullandığı için hatrı sayılır ölçüde batarya tüketiyor. Bunun için uygulamayı kullanırken cihazınızı araç tipi şarjlar ile şarj etmenizi tavsiye ediyorum.