İspark Mobil

İspark Mobil

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,029
  • DOSYA BOYUTU 26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İSPARK, İstanbul'daki sürücülerin otopark arama sorununa çözüm getiren bir mobil uygulamadır.

İSPARK, İstanbul'daki sürücüler için özel olarak hazırlanmış bir otopark arama uygulamasıdır. Açık, kapalı ve katlı otoparklarını ekranınıza taşıyarak, hayatınızı kolaylaştıran uygulamayı Android tabanlı telefon ve tabletinize ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakı olan İSPARK'ın resmi Android uygulaması, İstanbul'daki sürücülerin otopark arama sorununa çözüm getirmek amacıyla oluşturulmuş, kolay kullanımlı ve tamamen ücretsiz bir uygulama. Uygulama bulunduğunuz yere en yakın otoparkları gösteriyor ve istediğiniz türde otoparkın tüm detaylarına ulaşmanıza izin veriyor. Otoparkların teknik özelikleri hakkında bilgi alabilir, ne kadar sürede varacağını görebilir, ödeyeceğiniz ücreti öğrenebilir, o andaki doluluk oranını görebilirsiniz.

Harita uygulamalarındaki gibi farklı görüntüleme seçenekleri sunan İSPARK, aradığınız otoparka daha kolay gitmenize yardımcı olan navigasyon işlevini de sahip. İster harita isterseniz uydu görüntüsünde izleyeceğiniz rotayı görebiliyorsunuz. Otoparklara kolaylıkla ulaşmasını sağlayan arama fonksiyonu da oldukça hızlı işliyor.

Sürücülerin daha rahat ve güvenli park edebilmeleri için çözümler üreten İSPARK'ın resmi mobil uygulaması, sizi otopark arama derdinden kurtaracak harika bir uygulama.