iStartMenu

iStartMenu

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 998
  • DOSYA BOYUTU 1.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iStartMenu.COM Inc.

iStartMenu ile Windows 8'de klasik başlat menüsünü kullanabilirsiniz

iStartMenu Windows 8'in en çok tepki alan yönü olan başlat menüsü eksikliğini gidermek için kullanabileceğiniz bir Windows 8'e başlat menüsü ekleme programıdır.

Küçük boyutlu olan program oldukça kolay bir şekilde başlat menüsü ekleme işlemini gerçekleştirebilmektedir. Programın kurulumunu sonlandırdıktan sonra iStartMenu otomatik olarak aktif olmaktadır ve herhangi bir kullanıcı ayarı gerektirmemektedir.

iStartMenu Windows 7'deki başlat menüsünün bütün özelliklerine sahip bir Windows 8 başlat menüsü yaratmaktadır. Arama özelliği, çalıştır komutu, sürükle-bırak desteği gibi özellikler iStartMenu ile yaratılan başlat menüsünde yer almaktadır. Bilgisayar kapatma seçeneklerinin yer aldığı menü Türkçe dil desteğine sahip olmasıyla oldukça kullanışlı olmaktadır.

Programın artı yönü metro ekranında yer alan uygulamaları da başlat menüsünde listeleyebilmesidir. Böylece kolay bir şekilde Windows 8 uygulamalarına erişebilmeniz mümkündür.
Not: Program kurulum esnasında ek yazılımlar yükleme talebinde bulunabilmektedir. Programın çalışması için bu ek yazılımları yüklemenize gerek yoktur.