iTranslate

iTranslate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 324
  • DOSYA BOYUTU 5.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sonico GmbH

iTranslate, akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu popüler ve ücretsiz çeviri uygulamasıdır.

iTranslate, dünya genelinde en çok kullanılan çeviri uygulamasıdır. Ses ile çeviri desteği de sunan uygulama, kelime ve cümleleri istediğiniz bir dile başarılı bir şekilde çevirebilmektedir.

Windows, MAC ve mobil platformlarda kullanılabilen popüler çeviri uygulaması iTranslate, 50’den fazla dilde destek vermektedir. Paragraf, cümle veya kelime çevirisi yapabilirsiniz. Anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi yazarak çevirebileceğiniz gibi, sadece sesinizi kullanarak ta daha hızlı bir şekilde çeviri yapabilirsiniz. Çevirdiğiniz metinleri e-posta olarak gönderebilir veya Twitter’da paylaşabilirsiniz.

Büyük ekranlı Android tabletlerde de sorunsuz bir şekilde kullanılabilen uygulamanın desteklediği diller arasında; Afrikanca, Arnavutça, Arapça, Belarusça, Bulgarca, Çekçe, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonca, Fince, Fransızca, Galiçyaca, Almanca, Yunanca, İbranice, Hintçe, Macarca, İzlandaca, Endonezce, İtalyanca, İrlandaca, Japonca, Korece, Letonca, Litvanca, Makedonca, Malayca, Maltaca, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Svahili, İsveççe, Filipince, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Galce, Yidişçe bulunuyor.