İzmir Mekan Rehberi

İzmir Mekan Rehberi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GRF Reklam ve Marka Danışmanlık

İzmir mekan arama, etkinlik takibi için en iyi mobil uygulama.

İzmir Mekan Rehberi, sürekli yeni yerler keşfetmek isteyen, etkinliklerde vakit geçirmeye seven kişiler arasındaysanız kesinlikle Android telefonunuzda olması gereken bir uygulama.

Sadece İzmirlilerin değil, İzmir’e ilk kez gelecek kişilerin de faydalanabileceği harika bir uygulama İzmir Mekan Rehberi. İzmir’in tüm gidilecek; yemek yiyip eğlenilecek yerleri hakkında bilgi almak dışında rezervasyon yaptırabildiğiniz, şehirde düzenlenen etkinlikleri takip edebildiğiniz bir rehber uygulamadan bahsediyorum.

Öne çıkan, gözde mekanları ayrı olarak listeleyen uygulama, mekanlara ilişkin detaylı filtreleme sunuyor. Ailenizle, sevgilinizle, dostlarınızla gideceğiniz mekana ilişkin derin arama yapabiliyorsunuz. Alkol, internet, otopark, mama sandalyesi, çocuk menüsü, diyet menü, vale, sigara içilebilir alan, engelli girişi ve daha saymakla bitmeyecek hizmetler arasından size uygun olanı/onları seçip tam da aradığınız mekandan rezervasyonunuzu yaptırabiliyorsunuz. Mekana gidip gitmemekte kararsız olduğunuzda yorumlar bölümüne bakmanızı tavsiye ederim. Mekandan bahsetmişken İzmir’in gözde mekanlarında gerçekleşen etkinliklerden haberdar ediliyorsunuz.