Jelly Splash

Jelly Splash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,803
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wooga

Jelly Splash oyunu ile aynı renkte bulanan jöleleri birleştirin ve sevimli canavarları patlatın.

Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında oynayabilecekleri oldukça yetenek ve zeka gerektiren oyunlardan bir tanesi de Jelly Splash olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve içerisinde çeşitli satın alma seçenekleri de barındıran oyun, elinizde bulunan Jelly adlı jölelerin aynı renkte olanlarını bir araya getirerek onları kurtarmanız üzerine şekillendirilmiş. Dolayısıyla jölelerimizi kurtarırken onları bir araya getirdikçe puanlar kazandığımızı söyleyebiliriz.

Ancak karşımıza çıkan engeller nedeniyle bu birleştirme işi bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. Kayalar, tutsak jöleler, mantarlar ve diğer engeller jölelerin bir araya gelmemesi için karşımıza dikiliyorlar. Ayrıca her geçen bölümde farklı amaçlar ve hamle kısıtlamaları ile karşılaşmamız sayesinde oyunun giderek daha zor bir hale geldiğini söyleyebilirim. Çok zorlanan oyuncuların bölümlerdeki ellerini kolaylaştıracak satın alma seçenekleri sayesinde süper jölelere ulaşmak da mümkün hale geliyor.

Oyunun grafik ve ses öğeleri herkesin beğeneceği bir tarzda ve oldukça sevimli olarak hazırlanmış. Böylece oynarken gözlerinizi konforlu bir şekilde ekranda gezdirebilir ve yorulmadan onlarca bölümü geçebilirsiniz. Jelly Splash bilhassa renk eşleştirme oyunlarından hoşlananlar için hazırlandığından dolayı kesinlikle denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.