Jenga

Jenga

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 101
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NaturalMotion

Jenga ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve arkadaşlarınızla oynayıp keyfi katlayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Jenga oyununu herkes biliyordur. Her ihtimale karşı yine de ufak bir hatırlatma yapalım. Dikdörtgen ahşap bloklardan yapılma bir kuleden sırayla bloklar çekilmeye başlar. İki veya daha fazla kişiyle oynanan bu oyunda bloğu çekerken kuleyi yıkan oyuncu kaybeder. Bu yüzden Jenga yüksek hassasiyet ve konsantrasyon gerektirir. Bu heyecanı şimdi mobil cihazlarınızda da yaşama şansına sahipsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda gelişmiş fizik modellemeleri ve dokunmatik kontroller kullanılmış. Gerçekten de hassasiyetin önemli bir yere sahip olduğu bu oyunda yer alan kontrol mekanizması bekleneni karşılamakta zorlanmıyor. Yani kaybederseniz yok „ekran bozuk“ yok „tuttum ama algılamadı“ gibi bahaneler üretme şansınız yok. Kol bozuk değil yani. Üç boyutlu grafikler oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor.

Oyunun en ilgi çeken yanlarından biri multiplayer desteği sağlaması. Bu sayede hem internet üzerinden maçlar yapabilir hem de yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Game Center entegrasyonu da sunan Jenga’da elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızın puanlarıyla kıyaslayabilme şansınız da var.

Özet olarak Jenga son derece keyifli ve eğlenceli bir oyun. Kalabalık arkadaş gruplarıyla oynanırsa eğlenceyi katlayabilirsiniz.