Jetpack Joyride

Jetpack Joyride

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,811
  • DOSYA BOYUTU 39.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Halfbrick Studios

Jetpack Joyride, retro tarzı grafikleri ve sesleri ile dikkat çeken bir sonsuz koşu oyunu.

Jetpack Joyride, jet motorlarını test eden Barry Steakfries adında bir kahramanı kontrol ettiğimiz sonsuz koşu türünde hazırlanmış eğlenceli bir yapım ve hem tablet hem de bilgisayarlarda rahat bir oynanış sunuyor diyebilirim.

Retro grafikleri ve ses efektleri ile bizleri atari dönemine götüren Jetpack Joyride oyununun hikayesinde de kısaca bahsetmek istiyorum. Oyundaki kahramanız Barry Steakfries jet motorlarını test eden biri olarak işe başlamıştır. Kısa bir zaman içerisinde işverenlerinin dünyayı ele geçirme planları olduklarını öğrenir. Test laboratuvarından kaçma kararı alır ve hemen bir jet motoru çalarak kendini tehlikeli bir maceranın içerisine atar. Tam bu noktada biz devreye giriyor ve jet motorlu kahramanıza bulunduğu yerden bir an önce kaçması için yardımcı oluyoruz.

Birbirinden ilginç araçlar kullandığımız oyunda kontroller son derece basit tutulmuş. Jet motorlu kahramanımızı tek bir tıklama / dokunma hareketi ile uçurabiliyoruz. Tabii ki yol boyunca karşımıza birçok engel çıkıyor ve bunlar hızımızı ciddi anlamda etkiliyor.

Xbox Live entegrasyonu ile gelen Jetpack Joyride, Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz boş zamanlarınızı süsleyecek zevkli bir oyun.