JPhotoTagger

JPhotoTagger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 560
  • DOSYA BOYUTU 11.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elmar Baumann

JPhotoTagger, bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları görüntülemenize olanak sağlayan kolay kullanımlı bir fotoğraf yöneticisidir.

JPhotoTagger, fotoğraflarınıza eklemiş olduğunuz anahtar kelimeler, açıklamalar ve etiketler sayesinde fotoğraflarınızı çok daha hızlı bulmanıza ve düzenlemenize olanak sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Otomatik klavye kısayolları ve diğer gelişmiş özellikleri sayesinde fotoğraflarınıza etiketler eklemenizi veya eklemiş olduğunuz etiketleri düzenlemenizi hızlandırır.

Fotoğraflarınız için belirlemiş olduğunuz tüm etiketler XMP dosyaları ve JPhotoTagger veritabanı üzerine yazdırılır. Bu sayede aynı anda fotoğraflarınıza birden fazla etiket girebilirsiniz.

Program otomatik olarak XMP dosyaları üzerinde yapılan yeni değişiklikleri okuyarak doğrudan kendi veritabanı üzerinde güncelleme yapar. Böylece her zaman aradığınız fotoğraflarınızı hızlı ve kolay şekilde bulabilirsiniz.

Fotoğraflarınıza etiketler ekleyerek, istediğiniz her zaman etiketlemiş olduğunuz bu fotoğraflara kolayca erişmek istiyorsanız, kolay kullanımlı bir fotoğraf yöneticisi olan JPhotoTagger'ı denemenizi öneririm.