Junk Jack X

Junk Jack X

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 80
  • DOSYA BOYUTU 95.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixbits SRL

Junk Jack X, Minecraft benzeri inşa etme oyunlarından hoşlanan oyunculara hitap ediyor.

Junk Jack X, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, sürükleyici bir inşa etme oyunu olarak tanımlanabilir. Rakiplerine göre biraz yüksek olan fiyat etiketi ilk başta antipati oluştursa da oyun üst düzey bir kaliteye sahip.

Junk Jack X'in Minecraft'a epey benzediğini söylemek mümkün. Aynı şekilde elimizdeki materyalleri kullanarak farklı şeyler inşa edebiliyoruz. Fakat oyun 2 boyutlu olarak tasarlanmış. Açıkçası iki boyutlu olduğu için dokunmatik ekranlarda daha rahat oynayabiliyoruz.

Oyunda 1000 adet inşa edilebilir öğe, 2000 hazine, 420 etkileşime girilebilir öğe, 250 farklı yaratık ve canavar karşımıza çıkıyor. Sunulan materyalleri kullanarak aklımıza gelebilecek her şeyi inşa edebiliyoruz. Her biri farklı tasarımlara sahip olan 9 gezegende mücadele ediyoruz ve her birinde farklı birimlerle karşılaşıyoruz. Aksiyona girebileceğimiz gibi sakin sakin çiftçilik yapabilme şansına da sahibiz. Oyunda çiftçilik amacıyla kullanabileceğimiz 250 bitki bulunuyor.

Junk Jack X'te kontrolümüze verilen karakteri kişiselleştirebilme şansına da sahibiz. Bu kategoride kullanabileceğimiz onlarca farklı seçenek mevcut. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Junk Jack X, inşa etme oyunlarına ilgi duyan oyunseverlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.