Jurassic Park

Jurassic Park

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,213
  • DOSYA BOYUTU 21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ludia

Jurassic Park oyunu ile kendi dinozor parkınızı kurabilirsiniz!

Jurassic Park, 90'lı yılların ünlü dinozor filmi ile aynı adı taşıyan eğlenceli bir mobil dinozor oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jurassic Park'da oyuncular kendi dinozor parklarını inşa ederek ziyaretçilere açabiliyorlar. Bu resmi Jurassic Park oyunu detaylı bir park yönetim sistemii içermekte. Oyunda tek yapmanız gereken dinozor parkınıza binalar inşa etmek değil. Kendi dinozor parkınızı kurduktan sonra sıra fosillerden dinozor DNA'ları toplamaya ve parkınızda yer alacak dinozorları yetiştirmeye geliyor.

Jurassic Park'da parkınızı dinozorlarla doldurduktan sonra onları beslemeniz gerekiyor. Bunun için gerekli erzakları sipariş vermeli ve takibini yapmalısınız. Ayrıca dinozorlarınızın kafeslerinden kaçmalarını önlemek için gerekli tedbirleri de almanız gerekiyor. Sonrasında dinozor parkınızı ziyaretçilere açıyorsunuz. Ziyaretçilerin rahatı için oteller, çevre düzenlemeleri, süslemeler, lunaparklar, restoranlar gibi şeyler inşa etmeniz gerekmekte.

Jurassic Park'da 35 farklı dinozor türünü yetiştirebilmektesiniz. Bunun yanında su yaratıkları da yetiştirebiliyorsunuz. Oyunda arkadaşlarınızın parklarını ziyaret edebiliyor veya ziyaretçi alabiliyorsunuz. Göze hoş görünen grafiklerle donatılmış olan Jurassic Park eğer biz dinozor parkı simülasyonu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilir.