Jurassic World APK

Jurassic World APK

kullanıcı

Jurassic World APK, dinozorları yetiştirip savaştırabildiğimiz bir Android strateji oyunudur. Jurassic World The Game, filmden uyarlama mobil oyunlar arasında.

Jurassic World APK, 2015 yılında gösterime giren Jurassic World filminin resmi mobil oyunudur.

Jurassic World APK İndir

Android işletim sistemini kullanana akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dinozor oyunu olan Jurassic World The Game APK bize kendi dinozor parkımızı inşa etme, dinozorlarımızı yetiştirme ve sonrasında arenada savaştırabilme imkanı veriyor. Hatırlanacağı üzere 1990'lı yıllarda vizyona giren Jurassic Park filmi sinema tarihinde bir devrim yaratmıştı. Bu serinin son filmi olan Jurassic World de uzun bir aradan sonra bize aynı heyecanı yaşatacağa benziyor. Jurassic World: The Game mobil oyunu ile Jurassic World heyecanını mobil cihazlarınızda yaşayabiliyorsunuz.

Jurassic World: The Game'de ilk olarak kendi parkımızı inşa ediyoruz. Bu iş için çeşitli binalar yaparken dinozorlarımız için bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Bu adımdan sonra ise sıra yeni dinozor DNA'ları keşfetmeye geliyor. Bu DNA'ları keşfettikten sonra araştırabiliyor ve DNA'lardan dinozorlar üretebiliyoruz. Oyun içerisinde 50'nin üzerinde farklı dinozor türü yer almakta. Oyuncular dinozorları keşfettikten sonra onları geliştirip büyütebiliyorlar. Son olarak sıra büyüttüğünüz dinozorları arenaya çıkararak güçlerini sergilemeye geliyor. Bu arenalarda diğer dinozorlarla savaşabiliyorsunuz.

Jurassic World: The Game, Jurassic World filminde gördüğümüz kahramanları görmemizi mümkün kılıyor. Eğer kendi dinozor parkınıza sahip olmak isterseniz Jurassic World: The Game'i deneyebilirsiniz.

  • 200’den fazla benzersiz dinozoru toplayıp, yumurtadan çıkarıp evrimleştirirken bilim yasalarına meydan okuyun.
  • Filmden ilham alan ikonik binalar ve yemyeşil manzaralar yapın ve geliştirin.
  • Dünyayı sarsan savaşlarda dünyanın dört bir yanından rakiplerle mücadele edin.
  • Heyecan verici yeni hikayeler ve nefes kesen görevlerde bulunurken filmdeki karakterlerle etkileşime girin.
  • Birden fazla kart paketinden seçim yapın. Her biri özel bir dinozoru hayata getirir.
  • Coin, DNA ve diğer temel kaynaklar gibi günlük ödüller kazanın.