Just Drift APK

Just Drift APK

kullanıcı

Just Drift APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir drift odaklı araba yarışı oyunu.

Just Drift APK eğer yanlamayı seviyor ve mobil cihazlarınızda drift yapma keyfini yaşamak istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir yarış oyunu.

Just Drift APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drift oyunu olan Just Drift'de oyuna yarışacağımız özel arabayı seçerek başlıyoruz. Aracımızı seçtikten sonra ise direkt olarak aksiyona dalıyoruz. Oyunda tek yapmamız gereken yanlamak ve en yüksek puanı elde etmek. Bu işi gerçekleştirebilmek için ise belli bir süreye sahip. Süre dolmadan en uzun süre en yüksek hızda yanlarsak o kadar çok puan kazanabiliriz.

Just Drift'de oyunculara 10 farklı araç seçeneği sunuluyor. Bu araçlar özel olarak drift yarışları için modifiye edilmişler. Araçlara göz attığınızda yere doğru basık oldukları gözünüze çarpacaktır. Just Drift'in kontrollerinin çok karmaşık olmadığını söyleyebilirim. Aracınızı kontrol etmek için ekranın sağındaki gaz ve fren pedalları ile ekranın solunda yer alan dokunmatik sanal kontrol çubuğunu kullanıyorsunuz. Oyunun grafikleri ortalama bir kaliteye sahip. Just Drift'de drift yapmak için 3 farklı haritadan birini seçebilmekteyiz. Dilerseniz alıştırma haritasında, dilerseniz kapalı bir otoparkta, dilerseniz de şehir içinde modifiye araçlarınızı yanlayabilirsiniz.

Just Drift'de drift yaparken aracınızdan gelen turbo sesleri oyuna heyecan katıyor.

  • 9 farklı modifiye edilmiş araba
  • 4 drift yarış pisti: Antrenman, Garaj, Gündüz Gece