Just Leak It

Just Leak It

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 291
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Leak

Just Leak It ile kimliğinizi açığa çıkarmadan dilediğiniz kişiye e-posta gönderebilirsiniz.

Just Leak It, istediğiniz bir kişiye anonim olarak e-posta göndermenize izin veren bir servistir. Karşı taraftaki kişi hangi e-posta servisini kullanırsa kullansın mesajınızı sorunsuz bir şekilde ileten servisin kullanımı son derece basit. Karşı tarafın e-posta adresini girin ve mesajınızı yazın. “Send This Leak Anonymously” butonuna dokunduğunuzda yazdığınız mesaja karşı tarafa anonim olarak ulaşacaktır.

İki kişi tarafından başlatılan ve sadece 2 günde hizmete giren bir e-posta servisi olan Just Leak It, kimlik ve e-posta adresinizi kaydetmiyor. Ancak hukuka aykırı bir durum oluştuğunda IP adresinizin paylaşabileceği de site üzerinde belirtilmiş. Bu tabii ki bu servis ile sadece normal e-postalar gönderebileceğiniz anlamına gelmiyor. Zira sitenin sayfasında hemen altta yayınlanan e-postalar arasında -buraya yazılmayacak kadar- müstehcen içerikli olanlar da mevcut.

Just Leak It servisinden yararlanarak iş arkadaşına, arkadaşına, ailesine mesaj gönderen kişilerin e-postaları da sayfanın hemen altında gösteriliyor. Site yönetimi tarafından seçilen e-postaların düzenli olarak belirttiğiniz e-posta adresine gelmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Just Leak It, açık kaynak kodlu bir proje ve dilerseniz [email protected] adresine mail göndererek bu servisin geliştirilmesine katkıda bulunabiliyorsunuz.