Android Messages

Android Messages

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,709
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Android Messages, pratik kullanımı ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir SMS ve MMS gönderme uygulamasıdır.

Mobil platformlardaki mesajlaşma uygulamalarının popülaritesi artmaya devam ederken, Google da kendi SMS uygulaması Android Messages'ı bizlere sundu. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Android Messages apk indir pratik bir kullanıma ev sahipliği yapıyor. Modern tasarımı ile kullanıcılardan tam puan almayı başaran uygulama, farklı renk seçenekleri ile her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. Sade ve şık tasarımı ile beğenileri kazanan yapım ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.

Android Messages Apk Özellikleri

  • Pratik kullanım,
  • Ücretsiz,
  • Modern tasarım,
  • SMS ve MMS yollama,
  • Android 4.1 Jelly Bean ve üzerinde çalışır,

Akıllı telefonlarımızda sıkça kullandığımız ve internet bağlantısıyla çalışan mesajlaşma uygulamalarından farklı olan Android Messages, klasik bir SMS ve MMS gönderme uygulaması olarak geliştirilmiş. Android’in standart mesajlaşma uygulaması yerine kullanabileceğiniz Android Messages, gayet kolay kullanıma sahip başarılı bir uygulama. Material dizayn ile süslenen uygulamanın az yer kaplaması ve hızlı çalışması, tercih etme nedenlerinizden biri olabilir.

Uygulamayı kurduğunuzda, mesajlarınızı uygulamaya aktarma derdi olmadan kullanabiliyorsunuz. Gelen mesajları sağa veya sola kaydırarak arşivleyebildiğiniz gibi, mesaj gönderen kişinin listenizde olmaması durumunda resmine tıklayarak kolayca rehberinize ekleyebiliyorsunuz. Android Messages'ın, klasik mesajlaşma uygulamasından eksik kalır hiçbir yanı bulunmadığından gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Android Messages Apk İndir

Android’in klasik SMS gönderme uygulamasından sıkıldıysanız, modern görünümü ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken Android Messages apk'yı varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak atayabilirsiniz. Android 4.1 Jelly Bean ve üzeri sürümlerde kullanılabilen Android Messages'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Not: Android Messages apk indir'i kullanabilmek için uygulamayı Varsayılan olarak ayarlamanız isteniyor. Daha sonra karar değiştirmeniz durumunda, Ayarlar > Uygulamalar ekranına giderek Android Messages'ı bulun ve Varsayılanları Temizle seçeneğini kullanın.

Android Messages apk uygulamasını kullanarak reklam SMS'lerini kalıcı olarak nasıl engelleyebileceğinizi bu yazımızda anlattık:

Reklam Mesajları Nasıl Engellenir?