Kargo Takibi

Kargo Takibi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 839
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Deniz Oguz

Kargo Takibi, Türkiye'de hizmet veren ve uluslararası gönderi yapan kargo şirketleri tarafından taşınan gönderilerinizi takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

Kargo Takibi, yurtiçi ve yurtdışı gönderilerinizi akıllı telefon veya tabletinizden takip edebileceğiniz kolay kullanımlı bir kargo uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan ve tamamen Türkçe olan uygulama Türkiye’de hizmet veren ve Uluslararası gönderi yapan popüler tüm kargo şirketlerini desteklemektedir.

Kargo Takibi, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, UPS, PTT Kargo, USPS, DHL başta olmak üzere hem yurtiçi hem de yurtdışında hizmet veren toplam 20 kargo şirketi tarafından taşınan gönderilerinizi akıllı cihazlarınızdan takip etme imkanı sunar. Kargonuzu takip etmeye başlamak için tek yapmanız gereken Takip Numarasını ilgili alana girmek ve Bul butonuna dokunmak. Uygulama takip numarasından kargo şirketini otomatik olarak bulur ve sonucu listeler. Uygulamanın en güzel yanı ise tüm kargolarınız için yaptığınız sorgulamaları kayıt altına alması. Özellikle birden fazla kargo beklediğinizde işinize oldukça yarayacak olan bu özelliği Geçmiş butonuna dokunarak kullanabiliyorsunuz. Geçmiş, tüm kargolarınızı teslim durumlarıyla beraber ekrana yansıtıyor.

Kargo Takibi uygulaması ile sorgulama yapabileceğiniz tüm kargo şirketlerinin listesi ise; Yurt İçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, UPS Türkiye/International, PTT Kargo Yurt İçi, PTT Kargo Yurt dışı, China Post, Hong Kong Post, EMS China, USPS, DHL Türkiye/International, Fedex ,EBay ePaket, Singapore Post, Russian Post, Korea Post, Aramex, Canada Post ve TNT.