Kelime Avcısı

Kelime Avcısı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Erman Guner

Kelime Avcısı, verilen harfleri kullanarak üretebildiğiniz kadar kelime üretmeye çalışacağınız eğlenceli bir iOS kelime oyunudur.

Kelime Avcısı, bir yandan kelime üretmeye çalışırken diğer yandan diğer oyuncular ile sohbet ederek güzel arkadaşlıklar kurabileceğiniz eğlenceli bir iOS oyunudur. Eğer kelime bilginize güveniyorsanız Kelime Avcısı uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize mutlaka indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Renkli ve sade bir arayüze sahip olan oyunda size verilen harflerini kullanarak kelimeler üretmek göreviniz. Geçirdiğiniz süre ve sahip olduğunuz altın miktarı ekranın sağ üstünde gözükmektedir. Oyunda dilerseniz Facebook hesabınız ile bağlanarak sahip olduğunuz altınları hem Web hem de mobil uygulama üzerinde kullanabilirsiniz. Facebook hesabınız ile giriş yapmadıysanız, diğer oyuncular ile rastgele eşleşerek oyunlar oynayabilir ve altın kazanabilirsiniz.

Oyunun güzel özelliklerinden bir tanesi giriş yaptığınız her gün 5 kredi veriyor olması. Oyuncuların oyuna düzenli olarak girişini sağlamak için uygulanan en büyük stratejilerden bir tanesi olan bu yöntem sayesinde altınlarınız bitse bile her gün 5 adet kazanabiliyorsunuz.

Peki altınları ne için kullanabilirim derseniz, zorlandığınız bölümlerde ipucu satın alarak tabiki. İpuçları sayesinde daha güzel skorlar elde edebiliyorsunuz. Bu nedenle ipuçlarını doğru yerde kullanarak altınlarınızı israf etmemelisiniz.

Kelime oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa Kelime Avcısı ile oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.