Kelime Bulmaca

Kelime Bulmaca

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,214
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Androbros

Kelime Bulmaca, gezetelerin bulmaca eklerinden çözmeye alışkın olduğumuz kelime bulmacayı, Android telefon ve tabletlerimiz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bulmaca uygulamasıdır.

Kelime Bulmaca, bulmaca hayranları için özel olarak hazırlanan ve son derece güzel bir tasarıma sahip olan Android bulmaca uygulamasıdır.

Oyundaki amacınız 10x10'luk karışık şekilde harflerin yer aldığı bulmaca alanında, üstte bulunan ve bulmaca alanına yatay, dikey ve çapraz olarak yerleştirilmiş olan kelimeleri bulmaya çalışmak. Gazetelerin bulmaca ek veya sayfalarında sıkça karşılaştığımız bulmacayı, Android cihazlarımız üzerinden çözmemizi sağlayan uygulama oldukça eğlenceli.

Verilen kelimeleri ne kadar hızlı sürede bularak bulmacayı tamamlarsanı aynı oranda yüksek puan alıyorsunuz. Her bölümde toplamda verilecek 12 kelimeyi hızlıca bulabilmek için yeterince pratik yapmalısınız. Hızlı bulmak dışında kelimelerin uzunluklarıda alacağınız puan üzerinde etkiye sahiptir. Uygulamada bulmacaları çözerek aldığını puanlar Google Play servisi üzerinden sunucuya gönderilerek listelenir. Bu sayede diğer oyuncular ile birlikte günlük, haftalık ve tüm zamanlar olarak 3 farklı kategoride yarışabilirsiniz.

Oyunu online veya offline olarak oynayabilirsiniz. Fakat online olarak oynayabilmek için Google+ hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Offline olarak istediğiniz zaman oynayabileceğiniz oyunda, aldığınız skorlar lsunucuya gönderilmez.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz en eğlenceli Android bulmaca oyunlarından biri olan Kelime Bulmaca'yı tüm Android telefon ve tablet sahiplerinin denemesini tavsiye ederim.