Khan Academy

Khan Academy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 390
  • DOSYA BOYUTU 20.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Khan Academy

Ücretsiz online dersler, videolar, alıştırmalar Khan Academy Android uygulamasında!

Khan Academy, ücretsiz online dersler, videolar ve alıştırmalar sunan eşsiz bir eğitim uygulaması ve artık mobil platformda da mevcut.

Khan Academy Android uygulamasını ücretsiz indirerek telefonunuz üzerinden Matematik, Fen Bilimleri, Ekonomi, Tarih ve diğer derslerin konu anlatımlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Binlerce ders videosu ve eğitim içeriği sizi bekliyor!

Uzmanlar tarafından farklı konu ve her seviyeden kişiye yönelik hazırlanmış eğitim içerikleri Khan Academy mobil uygulamasında. Daha da güzeli tüm içerik ücretsiz olarak sunuluyor. Matematik (Temel Matematik, Aritmetik, Geometri, Cebir, Trigonometri, Denklemler, İstatistik…), Fen Bilimleri (Fizik, Kimya, Biyoloji, Sağlık ve Tıp, Yer ve Uzay Bilimleri), Ekonomi ve Finans (Mikroekonomi, Makroekonomi, Finans ve Sermaye Piyasaları), Sanat ve Sosyal Bilimler (Dünya Tarihi, Müzik, Sanat Tarihi, İslam Dünyasında Sanat, Avrupa…) ders videoları ve konuları ayrıntılı olarak anlatılıyor. Dersleri online izleme veya indirip internetsiz izleme şansına sahipsiniz. Hesabınıza giriş yaparsanız, mobilde başladığınız çalışmaya bilgisayarınızdan devam etme şansınız oluyor.