KickMyGraphics!

KickMyGraphics!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21,433
  • DOSYA BOYUTU 3.68 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Marcel Pennock

Hem ücretsiz hem de kolay bir şekilde hareketli GIF dosyaları hazırlayabilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

KickMyGraphics! programı elinizdeki çok sayıda resmi veya videoyu kullanarak hareketli GIF resimleri oluşturmanızı sağlayan ufak bir grafik programı. Programı kullanırken bir yandan sınırsız uzunluktan gif dosyaları yaratabilmeniz, bir yandan da gif dosyalarındaki dilediğini kareyi kolayca resim olarak kaydedebilmeniz en çok dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Özellikle Tumblr kullanıcılarının beğeneceğine inandığım uygulama diğer programlara olan ihtiyacınıza son veriyor ve aynı zamanda kullanımı da bir o kadar kolay.

Dilerseniz elinizdeki resimleri arka arkaya programa yerleştirebilir, dilerseniz de desteklenen video formatlarında olan videoları program içerisine alarak onlarcan hareketli gif dosyalarınızı yaratabilirsiniz. Desteklenen tüm bu formatlara kısaca değinmek gerekirse: BMP, JPG, GIF, PNG, AVI, MOV, MP4, MPG, MPEG, ASF ve OGG.

Diğer gif hazırlama uygulamalarına göre oldukça iyi bir arayüze sahip olan ve tamamen ücretsiz olarak yayınlanan bu programa en az bir defa şans vermenizi öneriyorum.