Killer Escape 2

Killer Escape 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Psionic Games

Killer Escape 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur.

Killer Escape 2, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçış ve macera oyunudur. Korku temalı oyunları seviyorsanız katilden kaçmaya çalışacağınız bu oyunu da seveceğinizi düşünüyorum.

Özellikle korku temalı oyunlar geliştiren yapımcının bu oyunu da yine aklınızı başından alacak nitelikte diyebilirim. Birinci oyunu oynadıysanız sonunda bu oyuna kaçabildiğinizi hatırlıyorsunuzdur. Fakat bu oyunu oynamak için birinci oyunu oynamış olmanıza özellikle gerek yok.

Oyunda kanla kaplı duvarlarda ve yerlerde korkunç yazılar yazıyor ve siz de bu odalardan geçerek kaçışınızı gerçekleştirmek zorundasınız zira başka çareniz yok çünkü geri dönüş yok, sadece ileriye gidebiliyorsunuz.

Klasik bir odadan kaçış oyununda olduğu gibi bu oyunda da etrafınızda olup bitenlere dikkat etmeniz ve ipuçlarını çözerek ilerlemeniz gerekiyor. Bunun için gerektiğinde eşyaları kullanmalı ve bulmacaları çözmelisiniz.

Oyunu oynanabilir kılan en önemli özelliği bence grafikleri. Gerçekten sizi içine çeken korkutucu bir ortama sahip ve her şey detaylı bir şekilde düşünülerek geliştirilmiş. Böylece kendinizi gerçekten o ortamdaymış gibi hissediyorsunuz.

Siz de bu tarz odadan kaçma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.