King of Math

King of Math

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 67
  • DOSYA BOYUTU 3.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oddrobo Software AB

King of Math, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir matematik oyunu olarak tanımlanabilir.

King of Math, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz matematik tabanlı bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Her yaştan oyuncu kitlesine hitap eden bu keyifli oyunda farklı matematik konuları üzerinde yoğunlaşan soruları çözmeye çalışıyoruz. Elbette bu soruları çözmek pek de kolay olmuyor. İlk baştaki sorular görece olarak kolay olsa da zamanla zorluk seviyesi git gide artıyor.

Oyunda ortaçağ teması hakim. Bölüm ve arayüz tasarımları ortaçağ esintileri taşıyor. Bu tasarım konsepti sade ve yalın bir şekilde sunuluyor. Bu sayede oyun asla göz yormuyor ve daima keyifli bir deneyim sunmayı başarıyor.

King of Math'de toplama, çıkarma, bölme, aritmetik, ortalama alma, geometrik hesaplama, istatistik ve denklemler gibi farklı matematik kolları yer alıyor. Sorular farklı kategoriler altında sunuluyor bu yüzden istediğiniz matematik konusunu seçip işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Eğitici bir oyun arayan herkes King of Math oynamaktan keyif alacaktır. Eğer düşünme yetinizi ve hesaplama becerilerinizi canlı tutmak istiyorsanız King of Math'i mutlaka denemenizi öneriyorum.