Kingdom GO

Kingdom GO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobGame Pte. Ltd.

Takımınızı kurun ve savaşmaya başlayın!

Online oyunlar oldukça zevklidir. Özellikle arkadaşlarınız ile birlikte oynayabildiğiniz online oyunlar tadından yenmez. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Kingdom GO oyunu da sizin online savaşlar yapmanıza imkan sağlıyor. Bu savaşlar ile birlikte tüm oyunculara en güçlü tarafın kim olduğunu gösterebilir ve arkadaşlarınızla birlikte galibiyet serinizi arttırabilirsiniz.

Kingdom GO, anlık olarak milyonlarca kişinin bünyesinde oyun oynadığını söyleye bir PVP mobil oyundur. Oyunda birçok farklı karakter ve birçok farklı güçte silah bulunmakta. Tüm bu karakterleri ve silahları seviyenize göre satın alabiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Kingdom GO oyununda çok fazla yenilgi yaşamazsanız, oyunun liderler tablosu arasında belki siz de yer edinebilirsiniz.

Aksiyon dolu müzikleri ve ilginç grafikleri ile birlikte Kingdom GO oyununu çok seveceksiniz. Oyunda her karakterin farklı bir yeteneği ve kıyafeti bulunmakta. Bu yüzden oyunun ilk başlarında seçtiğiniz karakterden ilerleyen zamanlarda ayrılmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü oynadıkça her karakteri ayrı seveceksiniz. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun olan Kingdom GO'yu hemen şimdi indirin ve savaşa başlayın!