Kingston MobileLite

Kingston MobileLite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49
  • DOSYA BOYUTU 2.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kingston

Kingston MobileLite sayesinde medya aktarım işlemlerimizi çok kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Kingston MobileLite, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz faydalı bir medya aktarma uygulaması.

Kingston MobileLite Reader'a tamamlayıcı olması amacıyla tasarlanan bu uygulama sayesinde söz konusu cihaz üzerinden yapacağımız medya transfer işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Bilgi sahibi olmayan kullanıcılar için kısaca değinelim; Kingston tarafından tasarlanan MobileLite Reader kablosuz bağlantı üzerinden çalışarak microSD, USB bellek ve diğer türden harici depolama aygıtları üzerinde depolanmış olan verileri farklı cihazlara aktarabiliyor. Aynı anda sekiz farklı kullanıcıya kadar aktarım yapabilme özelliğine sahip. Buna ek olarak MobileLite Reader'ı kullanarak kablosuz modeminize WiFi özelliği de kazandırabilirsiniz.

Başarılı bir çalışma karakterine sahip olan Kingston MobileLite, dosya paylaşım işlemleri için hızlı çalışan bir yardımcı araç arayanların göz atması gereken bir seçenek.