Kuaför ve Güzellik Salonları Müşteri Takip Programı

Kuaför ve Güzellik Salonları Müşteri Takip Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,613
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ufacık Taşımacılık

Kuaför ve Güzellik Salonları Müşteri Takip Programı, kuaför veya güzellik salonu sahiplerinin işletmelerini çok daha rahat ve başarılı bir şekilde yönetmesini sağlamak amacıyla geliştirilen başarılı bir yazılım.

Kuaför ve Güzellik Salonları Müşteri Takip Programı, adından da çok net bir şekilde anlayacağınız üzere kuaför ve güzellik salonu yönetim programı. 15 günlük ücretsiz deneme sürümünü indirerek deneme fırsatı bulacağınız program hem işletmenizin personelini hem de müşterilerini kontrol etmenizi sağlıyor.

Müşteri takibi, gelir gider takibi ve stok takibi işlemlerini yapabileceğiniz uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise müşterilerinizin puan toplayarak hediye kazanmalarını sağlayabileceğiniz bir sisteme sahip olması. Elbette programı kullanıyorsunuz diye bu tür bir puan toplama işine girme zorunluluğunuz yok.

Elinizde kalan malzemelerin düzenli kontrolü ve müşterilerinize ait bilgilerin güncel olmasıyla ilgiliyseniz ve yönetim için gerekli düzenlemeleri yapmak istiyorsanız, programı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve sade bir arayüze sahip olan programı beğenmeniz durumunda tam sürümünü alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.