LAN Administrator

LAN Administrator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,571
  • DOSYA BOYUTU 0.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Yerel ağınızdaki bilgisayarları yönetebilmek için özelleştirilebilir ve ücretsiz bir program arıyorsanız LAN Administrator'u kaçırmayın.

LAN Administrator programı yerel ağınızda yer alan bilgisayarlardan bilgi toplamak ve ağ uygulamalarını yönetebilmek için kullanabileceğiniz bir yerel ağ yönetme programı. Ücretsiz bir yapıya sahip olan program sahip olduğu yüksek miktardaki detay nedeniyle başlangıç kullanıcılarından ziyade biraz daha deneyimli ağ yöneticilerine hitap ediyor ve onların işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Programın beraberinde bir INI dosyası geliyor ve programa dair ayarlar buradan gerçekleştiriliyor. Bu INI dosyası kullanılarak LAN Administrator'un görünüşünden tutun da fonksiyonlarına kadar pek çok konuda kendi özelleştirmelerinizi yapabiliyorsunuz. Programın sizlere sunduğu bu yüksek özelleştirebilme yeteneği sayesinde kendi ihtiyaçlarınıza göre işlevlerini değiştirmeniz olası.

Pek çok özelliğin çalışması için kullanıcınızın bilgisayar yöneticisi olması gerekiyor, bu nedenle admin yetkisine sahip olmaya dikkat etmelisiniz. Programı açtıktan sonra kendi yerel ağınızdaki bilgisayarları ekleyebilir ve yönetim işlemlerinize başlayabilirsiniz.