ShareConnect

ShareConnect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 327
  • DOSYA BOYUTU 10.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Citrix

ShareConnect programı ile iOS ve Android mobil cihazlarınızdan bilgisayarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

ShareConnect uygulaması, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazların bilgisayarlar ile uzaktan bağlantı kurabilmesi için hazırlanmış kaliteli uygulamalar arasında yer alıyor ancak uygulamanın verimli bir şekilde çalışabilmesi için PC'de eş programının da kurulu olması gerekiyor. Böylece mobil cihazlar için hazırlanmış olan ShareConnect uygulaması bilgisayarınıza hiç bir sorunla karşılaşmadan internet üzerinden bağlanabiliyor ve onlarca farklı işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Programın pek fazla detayının olduğunu söylemek zor. Kolay geçen bir kurulum sürecinin ardından sizden e-posta adresinizi girmenizi isteyen program, böylece ShareConnect hesabınıza erişebiliyor. Eğer Windows içerisindeki kullanıcınız herhangi bir şifreye sahip değilse sizi bu konuda uyaran ve şifreli bir kullanıcı adı kullanmanızı öneren program, böylece güvenliğe büyük önem verdiğini de ortaya koyuyor.

Otomatik olarak güncellemeleri takip etme özelliği ise maalesef mevcut değil ancak görev çubuğunda yer alan simgesine tıklayarak programın güncellemelerinin gelip gelmediğini kontrol edebiliyorsunuz. Dilerseniz "Help" menüsüne tıklayarak program hakkında yardım almak istediğiniz konularda üretici web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Programı kullanabilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanarak mobil eşleniklerini cihazlarınıza indirebilirsiniz.