Last Pirate APK

Last Pirate APK

kullanıcı

Last Pirate APK Android macera oyununda ıssız adada hayatta kalma mücadelesi veren bir korsanın yerine geçiyorsunuz.

Last Pirate APK Android telefonunuzda hayatta kalma - macera oyunlarına yer veriyorsanız oynamanızı istediğim bir yapım. Oyunda ıssız adada hayatta kalma mücadelesi veren bir korsanın yerine geçiyorsunuz. Ücretsiz oynanabilir korsan macera simülatöründe tehlikeli yaratıklar, kraken, godzilla, deniz canavarları ve türlü tehlikelere karşı adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

Last Pirate APK İndir

İlk olarak Android platformuna çıkış yapan, belki de Android’e özel kalacak olan korsan hayatta kalma simülatörü Last Pirate: Island Survival’da gemisi karaya oturan yalnız bir korsanın yerini alıyorsunuz.

Mürettebat üyelerinizden bazıları denizde boğulmuş, bazıları da kaybolmuş. Adada sevgilinizle baş başa kalmış durumdasınız. Onu tehlikelerden korumalı ve karnını doyurmalısınız. Ateş yakma, silah yapma, barınak kurma, avlanma kısaca adada hayatta kalabilmek için yapılması gereken her şeyi yapıyorsunuz. Gündüz adada rahat rahat dolaşabilirken gece çöktüğünde aynı rahatlıkla gezinemiyorsunuz. Karanlıkta şeytani varlıklar ortaya çıktığından gündüz silah yapımını tamamlamanız gerekiyor.

Last Pirate Island Survival APK Oyun Özellikleri

  • Zarar görmüş geminizi bulun! İlk yapmanız gereken mahvolmuş geminizin kalıntılarını bulmak. Her yeni oyuna başlayışınızda başlangıç konumunuz değişiyor. Çok kötü durumdaki gemiyi bulana dek adanın çevresini dolaşın. Gemi önemli; onararak bir sığınak olarak kullanabilirsiniz.
  • Harap olmuş geminin seviyesini yükseltin! Gemiyi bulup onardığınızda ikinci seviyeye yükseltmek için daha fazla kaynağa ihtiyacınız olacak. İkinci seviye gemi, bir şeyler inşa edebileceğiniz bir platforma sahip olur ve büyük bir ısıtıcınız olur.
  • Araçlar! Baltayı ağaçları kesmek için, kazmayı da taş ve demir çıkarmak için kullanabilirsiniz. Hızlandırılmış madencilik özelliğiyle daha kısa sürede daha fazla kaynak elde edebilirsiniz.
  • Bir sürü şeker kamışı toplayın! Gördüğünüz tüm şeker kamışlarını aldığınızdan emin olun. Yeşil bambu saplarına benzeyen şeker kamışı önemlidir. Bandaj, iksir, giysi, silah ve fazlasını yapmak için ihtiyacınız olacak.
  • Düşmanları alt edin! Kendinize iyi bir silah yaptıktan sonra vahşi yaşamı ve canavarları avlamaya başlayabilirsiniz. Av, yiyecek ve başka materyaller için iyi bir kaynak. Dikkatli olun! Domuzlar ve ayılar size oldukça fazla hasar verebilir. Bir canavarı veya vahşi hayvanı öldürdüğünüzde para kazanırsınız.
  • Gece boyunca teknenin yanında kalın! Kötü durumdaki gemiyi onarıp barınak olarak kullanmaya başladığınızda geceleri iskeletler ortaya çıkacak ve onları yok etmeye çalışacaksınız. Güneş battıktan sonra geminizin yakınında kalıp savunmak en iyisidir. Gemi tüm dayanıklılığını kaybederse yok olur ve gemiyi baştan onarmak zorunda kalırsınız.

Last Pirate: Island Survival, geniş kapsamlı bir hayatta kalma oyunu; dolayısıyla bu stratejik ipuçları ve püf noktalara bakmanızı tavsiye ederiz. ARK Survival Evolved APK vb. hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız oynamanızı isterim. Orta seviye grafikler sunan oyun zaman geçirmek için birebir.