LearnEnglish Podcasts

LearnEnglish Podcasts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 983
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici British Council

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz İngilizce öğrenme uygulamasıdır.

İngilizce öğrenmede bir numara markalardan birisi olan British Council tarafından geliştirilen bu uygulama ile artık İngilizce öğrenmek çok daha kolay. LearnEnglish Podcast, mobil cihazlarınızda İngilizce öğrenmenin hem kolay hem de eğlenceli yollarından birisi.

Direk Android cihazınıza indirip kullanmaya başlayacağınız uygulamada canlı stream özelliği de mevcut. Her bölümde iki kişinin soru ve cevaplarla 20 dakikalık konuşmalarını dinleyeceğiniz uygulamada ayrıca sorulara kendiniz de cevap verebileceksiniz. Sorulan sorular İngilizce öğrenmeye çalışanlara yönelik olduğu için anlamakta zorlanmayacaksınız.

Tess ve Ravi adlı iki kişiyle birlikte çalışacağınız uygulamadan, bu kişilerin Facebook ve Twitter sayfalarına da direk olarak ulaşma imkanı mevcut. Böylece onlara programla ilgili ya da İngilizce öğrenmekle ilgili sorular sorabilir, anında cevaplar alabilirsiniz.

Şu anda 3 bölüm yayın ve her yayında pratik aktiviteleri bulunan uygulamada ayrıca teyplerin yazılı hallerini de bulabilirsiniz. Siz de İngilizce öğrenmek istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.