LEGO DC Mighty Micros

LEGO DC Mighty Micros

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 294
  • DOSYA BOYUTU 69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The LEGO Group

LEGO DC Mighty Micros mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

LEGO DC Mighty Micros oyunculara farklı süper kahramanları yöneterek heyecanlı kovalamacalara katılma imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceinz bir oyun olan LEGO DC Mighty Micros'da LEGO dünyasına konuk oluyoruz ve bu dünyada sorun çıkaran, etrafı birbirine katan suçluları yakalamaya çalışıyoruz. Batman, Robin ve Flash gibi sevilen süper kahramanların LEGO versiyonlarından birini seçerek başladığımız oyunda aracımıza atlıyoruz sokaklarda ve caddelerde suçluları yakalamaya çalışıyoruz.

LEGO DC Mighty Micros'daki yarışlar oldukça eğlenceli geçiyor. Yarıştığımız caddelerde çeşitli rampalar ve hızımızı geçici olarak artıran alanlar sayesinde havada süzülebiliyor, süper hızlara çıkarak suçlulara yetilmeye çalışabiliyoruz. Bir yandan da yol üzerindeki altınları toplayarak ek puan kazanabilmekteyiz. Oyundaki yarışlar 2 aşamaya sahip; ilk aşamada suçluya doğru son sürat ilerleyip ona yetişmeye çalışıyoruz, 2. aşamada ise ona ateş ederek onu durdurmaya çalışıyoruz.

LEGO DC Mighty Micros'da toplayacağımız altınları kullanarak yeni kahramanların kilidini açabilmemiz de mümkün.