Lens Launcher

Lens Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 57
  • DOSYA BOYUTU 2.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nick Rout

Lens Launcher mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir launcher uygulamasıdır

Lens Launcher eğer mobil cihazınızda aradığınız uygulamayı bulmakta zorlanıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir uygulama. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir launcher uygulaması olan Lens Launcher ile bütün uygulamalarınızı tek bir ekran içerisine toplayabiliyorsunuz. Normalde Android cihazımıza uygulama yükledikçe bu uygulamaların kısayolları ana ekranımıza ekleniyor. Uygulama sayısı arttıkça ana ekranımıza ek sayfalar eklemek zorunda kalıyoruz. Bu nedenle bir uygulamaya ulaşabilmek için sayfa değiştirmemiz gerekiyor. Bu iş her zaman pratik olmamakta, üstelik uygulama sayısı çoksa işler daha da karışmakta. İşte Lens Launcher bizi bu dertlerden kurtarıyor.

Lens Launcher temel olarak bütün uygulamalarınızın simgelerini küçültüyor ve tek ekrana yerleştiriyor. Kullanıcılar parmaklarını uygulamalar üzerinde gezdirdiğinde ise büyüteç efekti sayesinde parmaklarının yakınındaki uygulama simgelerini daha büyük bir şekilde görebiliyorlar. Bu sayede sayfa değiştirme derdinden kurtuluyoruz.

Lens Launcher kısa bir alışma süresinin ardından oldukça pratikj bir kullanım tecrübesi sunuyor. Uygulamanın birçok özelliğini de kişiselleştirebiliyorsunuz.