Leo's Red Carpet Rampage

Leo's Red Carpet Rampage

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 250
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Line Animation

Leo's Red Carpet Rampage tarayıcınız üzerinde oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Leo's Red Carpet Rampage küçük enişteniz Leonardo DiCaprio'nun Oskar çilesini sonlandırmaya çalıştığınız bir sonsuz koşu oyunu (SONLANDIRAMADILAR).

İnternet tarayıcılarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Leo's Red Carpet Rampage hem eğlenceli bir oynanış sunuyor, hem de kahkahalar atmanıza neden olacak sahneler içeriyor. Oyunda temel amacımız Oskar törenlerinin müdavimi ve her zaman eli boş dönen adayı Leonardo DiCaprio'nun koşmasını sağlamak ve rakiplerini pataklayarak, paparazileri atlatarak ödül töreninde yol almasını sağlamak.

Leonardo DiCaprio'da bizi birçok farklı sürpriz bekliyor. Siz Oskar'a doğru koşarken lanet kadın Lady Gaga karşınıza çıkarak sizi yavaşlatmaya çalışyor. Paparazzi ordusu yolunuzu kesiyor ve bir yandan da Matt Damon gibi diğer Oskar adaylarına karşı savaşıyorsunuz. Ayrıca her bölümün sonunda çeşitli mini oyunlar da oyuncuları bekliyor.

Leonardo DiCaprio retro tarzda grafikleri, zorlu ve heyecanlı oynanışı, mizahi içeriğiyle kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil oyun.