LibreOffice Viewer

LibreOffice Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 503
  • DOSYA BOYUTU 50.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Document Foundation

LibreOffice Viewer mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ofis yazılımıdır

LibreOffice Viewer kullanıcılara Microsoft Office ve LibreOffice dökümanlarını mobil cihazları üzerinde görüntüleme imknaı veren bir Android ofis uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz LibreOffice Viewer, bilgisayarlarımızda yıllardır kullandığımız ücretsiz Microsoft Ofice alternatifi LibreOffice'in mobil sürümü. Açık kaynak koduna sahip olan LibreOffice ile yaratılmış olan ofis dökümanlarının yanısıra Microsoft Office yazılımları ile yaratılmış olan dökümanları mobil cihazlarınızda açabiliyorsunuz. Uygulama bunun yanında basit düzenleme seçenekleri de sunuyor. Halen geliştirilmekte olan LibreOffice Viewer uygulaması zamanla daha da zengin özelliklere kavuşturulacak.

LibreOffice Viewer ile şu dökümanları açabilirsiniz:

LibreOffice dökümanları:

Odt, Ods, Odp

Microsoft Office dökümanları:

Word dökümanları:

Doc, Docx

Excel dökümanları:

Xls, Xlsx,

PowerPoint dökümanları:

Ppt, Pptx

LibreOffice Viewer'in düzenleme seçeneklerinden yararlanabilmek için uygulama ayarlarından düzenleme modunu aktifleştirmeniz gerekiyor. Uygulamanın düzenleme seçenekleriyle şu an için kelimeler değiştirilebiliyor, yazıtipleri değiştirilebiliyor, kalın ve italik yazıtipleri kullanılabiliyor. Sınırlı olan bu özellikler gelecek güncellemelerle daha fazla sayıya ulaşacak.