Life Time Alarm Clock

Life Time Alarm Clock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 128
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MCC Software

Life Time Alarm Clock oldukça kullanışlı bir mobil alarm uygulamasıdır

Life Time Alarm Clock kullanıcılara uyanma problemlerini çözmede büyük yardımı dokunan ve türünün en iyileri arasında yer alan bir mobil alarm uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Life Time Alarm Clock sayesinde alarmlarınızı kişiselleştirebiliyor ve uyanma tercihlerinize göre alarm kurabiliyorsunuz. Eğer sakin bir şekilde uyanmak isterseniz ve uyanmak yerine yataktan fırlamak istemezseniz "Peaceful Wake", eğer ölüyü bile uyandırabilecek bir şekilde uyanmak isterseniz "Fast and Hard!" gibi önceden hazırlanmış alarm kalıplarını kullanabilirsiniz. Bunun yanında standart alarm seçeneklerini kendiniz de kişiselleştirebilmektesiniz.

Life Time Alarm Clock ile alarmın ne kadar süreyle çalacağını belirleyebiliyorsunuz. Uygulama alarm sesi için MP3 formatındaki müzik dosyalarınızı kullanmanıza da imkan tanımakta. Ayrıca gece uyanmak için alarm kullanıyorsanız uygulamanın el feneri özelliğini kullanabilirsiniz.

Geniş kişiselleştirme seçenekleri sunan Life Time Alarm Clock düşük batarya kullanımı sunuyor ve kişisel bilgilerinize erişim için izin istemiyor.