Like A Local

Like A Local

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 22
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Like A Local

Tam 44 şehirde yerel halk tarafından yazılmış tavsiyeleri inceleyebilirsiniz.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Like A Local uygulaması sayesinde dünya çapında tam 44 şehirde gezilecek ve görülecek yerler hakkında tavsiyeler alabilirsiniz.

Tamamen gerçek ve yerli kişiler tarafından öneriler sunan Like a Local uygulaması, gezmeyi sevenler için mükemmel bir rehber niteliğinde diyebilirim. Gitmiş olduğunuz şehirde mutlaka gidilmesi ve görülmesi gereken yerleri merak ediyorsanız, yerli halk tarafından paylaşılan yorumlardan öneriler alabiliyorsunuz. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabilen, ancak sadece içerik indirmek için internete ihtiyaç duyan Like A Local uygulaması cihazınızın konum özelliği açık olduğunda size gerçek zamanlı olarak gidebileceğiniz yerleri de gösteriyor.

Tavsiye almanın yanı sıra, gittiğiniz yerlerdeki düşüncelerinizi uygulama üzerinden paylaşarak uygulamayı kullanan diğer kullanıcılara da yardımcı olabilirsiniz.

Uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz şehirler:

Amsterdam, Atina, Barcelona, Berlin, Brüksel, Bükreş, Budapeşte, Buenos Aires, Kopenhag, Dublin, Edinburgh, Floransa, Helsinki, İstanbul, Krakow, Lafayette, Lizbon, Londra, Madrid, Milan, Minsk, Montreal, Moskova, Münih, Napoli, New York, Paris, Pärnu, Prag, Reykjavik, Riga, Rio de Janeiro, Roma, Sao Paulo, Stockholm, St Petersburg, Sydney, Tallinn, Tartu, Turin, Viyana, Vilnius, Varşova, Zagreb