LINE Launcher

LINE Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LINE Corporation

LINE Launcher uygulamasını kullanarak Android cihazınızın çok daha güzel görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

LINE Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinin klasik üretici ana ekran uygulamasından hoşlanmayanlar ve daha güzel bir görünüm ile daha fazla işleve kavuşmak isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir launcher uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve çok sayıda opsiyonu kullanıcılara sunmayı başaran uygulama, Android'inizi özelleştirmeniz için yüzlerce farklı seçeneğe sahip ve böylelikle Android deneyiminizi dikkate değer bir şekilde iyileştirebiliyor.

Uygulamayı Android cihazınıza kurduğunuzda, binlerce farklı duvar kağıdı ve ikon sizleri bekliyor olacak. Bunun yanında her güncelleme ile birlikte onlarca duvar kağıdının daha uygulamaya dahil olması sayesinde seçeneklerinizin devamlı olarak artış gösterdiğini de belirtmek gerekiyor.

LINE Launcher uygulamasını kullanırken Android cihazınızın ana ekranında veya diğer ekranlarında kullanabileceğiniz etiket ve smileyler ile çok daha detaylı özelleştirme imkanları da mevcut. Böylelikle sadece mesajlarda etiket kullanımıyla sınırlı kalmıyor, emojiler ile tüm akıllı cihazınızın görünümünü değiştirebiliyorsunuz.

Oldukça fazla sayıda widget desteği bulunan ve mobil cihazınıza gelen bilgileri size uygulamalara giriş yapmadan sunabilen uygulama, batarya ve hafıza koruma modülleri gibi araçları da içerisinde barındırdığı için genel performansta da iyileştirmelerle karşılaşacağınızı söyleyebilirim.

Bildirim desteği ve uygulama önerme seçenekleri sayesinde hem dikkatinizden kaçmaması gereken bilgilere anında ulaşma, hem de beğeneceğiniz yeni araçları hemen görme imkanınız da mevcut. LINE Launcher'ın sahip olduğu tüm bu araçların toplamı, pek çok Android üreticisinin kendi yazılımını kat kat geride bırakıyor diyebilirim. Denemeden geçilmemesi gereken ana ekran uygulamaları arasında.