Llama

Llama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KebabApps

Llama, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulamasıdır.

Llama, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulaması. Tam anlamıyla bir otomasyon uygulaması olduğunu da söylemek mümkün. Yani cihazınızdaki bazı elementleri otomatize ediyor.

Telefonunuzun bazı ayarlarını sürekli olarak değiştirmekle uğraşmaktan sıkıldıysanız bu uygulama çok işinize yarayabilir. Gece yüksek sesle bağırmasını veya iş yerinde toplantı esnasında çalmasını engellemek için bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Llama telefonunuzun sinyallerini kullanarak öncelikle konumunuzu tespit ediyor. Ardından da o konuma göre önceden belirlediğiniz ayarları otomatik olarak devreye sokarak size hem kolaylık sağlıyor hem de zamandan kazandırıyor.

Bu ayarlardan bazılarını zil sesi, titreşim, bluetooth, müzik, uçak modu, gps, uygulama kapatma, ekran parlaklığı, duvar kağıdı gibi sayabiliriz. Fakat bunlar yalnızca bir kaçı zira uygulama ile yapabileceğiniz onlarca farklı ayar var.

Her ne kadar pek kullanıcı dostu bir arayüz sunmuyor olsa da uygulamayı kullanması o kadar da zor değil. Yapabileceğiniz ayarlar belli ve siyah bir düz ekranda size sunuluyor. Böylece çok fazla dikkat dağıtıcı veya kafa karıştırıcı şey olmadan istediğinizi yapabiliyorsunuz.

Telefonunuzu otomatize etmek istiyorsanız ve pek çok ayarı elle yapmak yerine otomatik bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, Llama uygulamasını Android cihazınıza indirip denemenizi öneriyorum.