Lost in Harmony

Lost in Harmony

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 56
  • DOSYA BOYUTU 286 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digixart Entertainment

Lost in Harmony mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir müzik oyunudur

Lost in Harmony güzel güzel grafikleri sürükleyici bir hikaye ve eğlenceli bir oynanışla birleştirmeyi başarabilen bir mobil müzik oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Lost in Harmony'de genç bir kahramanın rüyalarına konuk oluyoruz. Kahramanımız gördüğü rüyalarda en sevdiği arkadaşıyla heyecan dolu kaçış maceralarına atılıyor. Bu maceralarda dünyaca ünlü bestecilere ait şarkılar eşliğinde sürekli yol almaya ve müziğin ritmine uygun bir şekilde hareket etmeye çalışıyoruz.

Anime tarzında bir görünüme sahip olan Lost in Harmony'deki grafikler göze oldukça hoş görünüyor. Kahramanımız kaykayı üzerinde sürekli ilerlerken bir yandan ekrandaki işaretleri takip ederek ritme uyum sağlıyoruz, bir yandan da tıpkı bir sonsuz koşu oyunu ya da kaçış oyununda olduğu gibi arkamızdan gelen araçlardan kaçmaya çalışıyoruz. Her rüya sonunda müziği ne kadar isabetli bir şekilde takip ettiğimiz hesaplanıyor ve bize puan veriliyor.

Lost in Harmony'nin ilk 4 bölümünü ücretsiz olarak oynayabilmektesiniz. Her rüyanın ardından küçük ara sahnelerle oyunun hikayesini öğrenebilmekteyiz.