LoungeBuddy

LoungeBuddy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LoungeBuddy

LoungeBuddy mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir seyahat uygulamasıdır

LoungeBuddy eğer uzun uçak yolculukları yapıyorsanız ve bu yolculuklarınızdaki aktarmalarda veya bekleme sürelerinde rahat bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız size yardımı dokunabilecek bir seyahat uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan LoungeBuddy temel olarak havaalanlarının lounge bölümlerini keşfetmenize imkan tanıyor. Dünya çapındaki 600'den fazla havaalanında yer alan 2000'den fazla farklı lounge seçeneğine yer veren uygulama sayesinde bu lounge bölümlerinin içerisinde sunulan hizmeti keşfedebiliyorsunuz ve önceden rezervasyon yaptırarak bu lounge bölümlerindeki yerinizi garanti altına alabiliyorsunuz.

LoungeBuddy tercihlerinizi listelemenize izin veriyor ve bu tercihlerinize göre size en uygun lounge bölümlerini tavsiye edebiliyor. Dilerseniz bütün lounge seçeneklerini belli kriterlere göre fitreleyebiliyorsunuz. Lounge hizmet saatleri, yerleri, değerlendirme puanları, incelemeleri, fotoğrafları, giriş kriterleri ve ziyaretçi ayrıcalıkları gibi özellikler de LoungeBuddy içerisinde listeleniyor.