Lucky Patcher APK

Lucky Patcher APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 103,438
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Lucky Patcher

Lucky Patcher 2020 APK, Android oyunlar için popüler hile programıdır. Son sürüm Lucky Patcher ile uygulama içi satın alma kaldırma ve fazlası yapılabilir.

Lucky Patcher, Android oyunlar için hile programı olup 1 milyardan fazla indirmeye sahip oldukça popüler bir uygulamadır. Android oyunlar için uygulama içi satın alma kaldırma başta olmak üzere çeşitli hileler yapmanıza imkan tanır. Yukarıdaki Lucky Patcher APK İndir butonuna dokunarak uygulamanın 2020 son sürümünü (full) telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Lucky Patcher APK, Android oyun ve uygulama modlama arayanlar için en iyi ücretsiz uygulama. Ücretli Android uygulamaları ücretsiz indirmek, Android oyunlarda sınırsız can, para, mücevher/altın vs. almak, reklamları kaldırmak, hatta kaldırılmayan sistem uygulamalarını kaldırmak için Lucky Patcher’ı kullanabilirsiniz.

Lucky Patcher APK İndir

Lucky Patcher, reklamları kaldıran, uygulama izinlerini değiştiren, uygulama/oyun verilerini yedekleyen, ücretli uygulamaların lisans doğrulamasını geçmek ve daha nice kısıtlamaları kaldıran harika bir Android aracı. Tüm Android oyun/uygulama modlama uygulamaları gibi Google Play’de yer almıyor. Lucky Patcher APK indirme bağlantısı üzerinden Android telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. Android telefon üreticisinin ve Android oyun/uygulama geliştiricilerin izin vermediği her şeyi bu uygulamayla yapabilirsiniz. Örneğin; sadece devre dışı bırakılabilen sistem uygulamalarını kaldırabilir veya uygulamaları SD karta taşıyabilir veya ücretsiz indirdiğiniz ancak satın alım yapmadan ilerlemeyeceğiniz bir oyunda her şeyi ücretsiz alabilirsiniz.

Lucky Patcher Apk Özellikleri

Lucky Patcher (APK) Android uygulaması ile neler yapabilirsiniz?

 • Reklamları kaldırın: Bu uygulamayı kullanarak herhangi bir uygulamayı kullanırken veya en sevdiğiniz oyunu oynarken sizi rahatsız eden reklamları kaldırabilirsiniz. Birkaç dokunuşla banner ve pop-up reklamları kaldırabilirsiniz.
 • Coins ve değerli taşları alın: Oyunlar size kullanmak için satın almanız gereken sınırsız coin, para, mücevher, karakter, silah alma fırsatı verir. Açgözlü oyun geliştiricileri için değerli paranızı boşa harcamayın! Birkaç dokunuşla istediğinizi elde etme fırsatına sahip olun.
 • Ücretli uygulamaları kullanın: Ücretli uygulamaları kullanmak için para harcamanıza gerek yok sadeece Android cihazınıza Lucky Patcher uygulamasını yükleyin ve birçok ücretli uygulamayı ücretsiz olarak kullanın ve ücretli uygulama özelliklerine erişin.
 • Ücretli uygulamaları faturalandırılmadan alın: Lucky Patcher, kullanıcıları Google faturalandırma sayfası ile karşılaştırmaz. Kullanıcılar bu şekilde ücretli uygulamaları ücretsiz olarak alabilir.
 • Uygulamaları sistem uygulamalarına dönüştürün: Sistem uygulamaları olarak dönüştürmek istediğiniz bazı favori uygulamalarınız vardır. Endişelenmeyin, lucky patcher uygulaması size sistem dışı uygulamaları sistem uygulamasına dönüştürme fırsatı verir. Sistem klasörünüzdeki bu uygulamaların bir kopyasını size sağlar.
 • Herhangi bir uygulamayı taşıyın: Bazı uygulamalar telefon belleğinizde yüklüdür; bunları SD karta taşımanız gerekebilir. Ancak birçok uygulama SD karta taşıma izni vermez. Lucky Patcher ile sadece birkaç dokunuşla uygulamaları SD karta taşıyabilirsiniz.
 • Verileri yedekleyin ve geri alın: Önemli uygulama dosyalarınızı ve verilerinizi harici bir dosya olarak yedeklemek isteyebilirsiniz. Bu uygulama ile verilerinizi (uygulama ve oyunların) ve dosyalarınızı kolayca yedekleyebilir ve geri alabilirsiniz.

Lucky Patcher, Android uygulamaları ve oyunları hacklemek, reklamları engellemek, uygulama izinlerini değiştirmek, uygulamaları yedeklemek vs. için harika bir araç.