Lyn

Lyn

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,937
  • DOSYA BOYUTU 33.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mirko Viviani

Mac işletim sistemli bilgisayarınızda yer alan resim ve fotoğrafları en iyi şekilde görüntülemek için bu programı kullanabilirsiniz.

Lyn uygulaması, Mac işletim sistemli bilgisayarlar için hazırlanmış ve kolay kullanılır bir resim görüntüleme programı. Sahip olduğu hızlı yapısı ve kolay erişilebilir özellikleri sayesinde özellikle fotoğrafçıların, grafik tasarımcıların ve web tasarımcıların oldukça ilgisini çekecektir. Zira uygulama fotoğraf tarama ve görüntüleme işini oldukça kolay hale getiriyor ve hızlandırabiliyor.

Uygulamanın desteklediği resim formatları arasında png, jpeg, tiff, tga, jpeg2000, raw, hdr, openexr, ppm, hareketli gifler ve MacOSX tarafından desteklenen diğer formatlar yer almaktadır. Program herhangi bir boyuttaki resim dosyasını kolayca görüntüleyebiliyor ve aynı zamanda bakmakta olduğunuz resmin haricindeki fotoğrafları da arkaplanda yüklemeye başlayarak anında, yumuşak bir geçiş olanağı sunuyor.

Birden fazla monitörde görüntüleme desteği de sunan Lyn, Exif ya da Makernote bilgilerine göre profilleri de düzenleyebiliyor ve GPS bilgileri gibi çeşitli kategorilendirme bilgilerine de erişebiliyor. Slayt şovlar ve tam ekran çalışma gibi destekler de barındıran uygulamanın deneme sürümünün bitmesinin ardından satın alınması gerekiyor.