AirPhotoServer

AirPhotoServer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 75
  • DOSYA BOYUTU 1.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miao Jiehong

AirPhotoServer, iOS cihazlar üzerinden bilgisayarında bulunan fotoğraflarınıza ulaşabileceğiniz kolay kullanımlı bir fotoğraf web sunucusudur.

Kullanıcıların iOS işletim sistemine sahip cihazları üzerinden bilgisayarlarında yer alan resimlere kolayca erişim sağlayabilmesi için geliştirilen AirPhotoServer, bilgisayarınızda yer alan fotoğrafları adeta bir web fotoğraf sunucusu gibi yayınlar ve böylelikle AirPhotoViewer uygulamasına sahip olan iOS cihazlar üzerinden fotoğraflara kolayca ulaşılabilir.

Öncelikli olarak iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden bilgisayarınız üzerinde fotoğraflara kolayca erişim sağlanabilmesi için tasarlanan program, aynı zamanda bağımsız bir fotoğraf web sunucusu olarak da görev yapabilmektedir.

Fotoğraflar dışında, müzik klasörlerinizi ve diğer farklı amaçlarla kullanıyor olduğunuz klasörleri de program aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Sunucu olarak görev yapan programa erişebilmek için gereken şifreyi kendiniz belirleyebilirsiniz. Hatta farklı klasörler için farklı parolalar belirleme şansına bile sahipsiniz.

Sonuç olarak iPhone, iPad veya iPod Touch gibi iOS işletim sistemine sahip bir cihaz sahibiyseniz, AirPhotoServer özellikle çok işinize yarayacak ücretsiz bir yazılımdır.