PhotoGrok

PhotoGrok

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,428
  • DOSYA BOYUTU 12.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brad Grier

PhotoGrok, bilgisayarınızda yer alan resim dosyalarını hızlı bir şekilde aramanıza ve kategorize etmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

PhotoGrok, sabit diskiniz üzerinde yer alan resim dosyalarını Exif verilerine göre aramanıza ve meta verilerine göre kategorize etmenize olanak sağlayan kullanıcı dostu bir programdır.

Resim dosyaları dışında diğer multimedya dosyalarınızı da kategorize etmenize olanak sağlayan PhotoGrok, küçük, erişilebilir ve yararlı bir araç olarak dikkat çekmektedir.

Çoklu platform desteğine sahip olan programı hem PC'ler hem de Mac'ler üzerinde kullanma şansına sahipsiniz.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan PhotoGrok, bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolayca kullanılabilmektedir.

Ayrıca Java kullanılarak geliştirilen bir program olması nedeniyle, programı kullanabilmek için bilgisayarınızda Java bulunmalıdır.

Sonuç olarak bilgisayarınızda yer alan multimedya dosyalarını exif verilerine göre kolayca arayıp bulmak veya meta verilerine göre hızlı bir şekilde kategorize etmek istiyorsanız PhotoGrok'u kullanmanızı tavsiye ederim.