LYS Tercih Robotu

LYS Tercih Robotu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 381
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici oyenigun

Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin, aldıkları puana göre yerleşebilecekleri bölümleri ve üniversiteleri öğrenebileceği başarılı bir uygulama.

Üniversite sınavlarına hazırlanıyorsanız ve aldığınız puanların hangi üniversitelere ve bölümlere yettiğini merak ediyorsanız, LYS Tercih Robotu ile tercih listenizi kolayca hazırlayabilirsiniz.

Ülkemizdeki tüm üniversiteler ve bölümlerin taban ve tavan puanlarına kolayca ulaşabileceğiniz LYS Tercih Robotu, tercih döneminde en büyük yardımcınız olacak. Üniversiteleri göre ve bölümlere göre arama seçeneği sunan uygulama bölümlerin taban puanları, sıralamaları, kontenjanları ve puan türleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri sade ve kullanışlı arayüzüyle birlikte sunuyor.

2015 yılına ait LYS ve YGS puanlarıyla hangi bölüme girebileceğinizi kolayca öğrenebileceğiniz gibi kendi tercih listenizi yapmanızda da yardımcı olan LYS Tercih Robotu uygulamasında, arama sonuçlarındaki bölümleri de favorilerinize ekleyerek daha sonra kolayca ulaşabilmeniz mümkün hale getirilmiş. Sol tarafta yer alan menüde ise Üniversiteler, Bölümler ve Favorilerim seçeneklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Tercih dönemindeki öğrencilerin en büyük yardımcısı olacak LYS Tercih Robotu uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.